Vultr Ücretsiz Kredi

Vultr Ücretsiz Kredi

Bildiğiniz gibi Google Cloud üzerine Cyberpanel ve WordPress kurulumlarından bahsetmiştim. Makale devamında da Cyberpanel ayarlarını anlattım. Ardından Cyberpanel mail sunucusu için planlamalarım vardı. Fakat o da ne! Google Cloud’da, 25 SMTP giden portunun, tamamen kapalı olduğunu öğrendim (tam bir günümü yedi).Yeni bir bulut bilişim sistemi arayışına girdim. 25 portu açık olmalıydı. Ve Vultr.com ile tanıştım.Vultr ücretsiz kredi.

Açıkcası Vultr benim çok hoşuma gitti. Beni en çok etkileyen kullanıcı ara yüzü oldu. İlk kez kullansanız bile kolayca alışıyorsunuz. Her şey olması gerektiği yerde ve olması gerektiği büyüklükte. Sistem oldukça hızlı ve sorunsuz çalışıyor.

Bu makalede Vultr ücretsiz kredisini nasıl kullanacağınızı anlatacağım. Normal şartlarda her üye için Vultr, 50$ kredi veriyor. Fakat benim vereceğim referans link ile, Vultr’dan 100$ kredi kazanacaksınız.Vultr Avantajlarından biraz bahsetmek istiyorum:

 • Kullanımı kolay arayüz.
 • Kendi ISO dosyanızı gönderip kurabiliyorsunuz.
 • Ücretlendirme anlaşılır ve sade.
 • Talep ederseniz 25 SMTP portunu açıyorlar.
 • rDNS (PTR) kaydını değiştirebiliyorsunuz.
 • Ek IP adresi ile rDNS kaydı oluşturabiliyorsunuz.
 • Hızlı destek ekibi var, sorularınız hemen cevaplanıyor.
 • Ücretsiz Snapshot alabiliyorsunuz.
  Vultr Dezavantajları
 • Marketteki ürün sayısı az. Kurulumlar için biraz bilginiz olması gerekiyor.

Vultr 100$ Kredi

 1. Vultr.com adresine girin ve “Sing up” butonuna basın.Vultr 100 Dolar kredi.
 2. E-posta adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra “Create account” butonuna basın.Vultr bedava kredi.
 3. Bilgilerinizi girdikten sonra “I just want to link my credit cart” kurucuğunu işaretleyin. Böylece kartınızdan hiçbir ücret kesilmeyecek. İsterseniz sanal kart bilgileri verebilirsiniz. Ardından “Link Credit Cart” butonuna basın.vultr 100 dolar promasyon.

100$ krediniz hayırlı olsun. E-posta adresinize gönderilen aktivasyon mailini tamamlamayı unutmayın. Dilerseniz Vultr üzerine kurduğum “Mail Server Kurulumu – Spama düşmeyen, 10/10 mailler” isimli makalemi inceleyebilirsiniz.

Bu makalenin orijinali ilk olarak “Vultr Ücretsiz Kredi” sayfasında yayınlanmıştır.

Yorum ekle

Eposta hesabınız yayımlanmayacak. "* "bulunan alanlar doldurulması gereklidir.