Yandex mail kotası ne kadar

Yandex Mail Kotası Ne Kadar

Yandex kurumsal mail hizmeti, ücretsiz olması ile rakiplerinden sıyrılıyor.

Yandex küçük ve orta ölçekli işletmeler fazlasıyla yeterli. Büyük çaplı bir işletme yönetiyorsanız bazı kotalara takılabilirsiniz. Böyle bir durumda Yandex’in ücretli mail hizmetinden faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için: Yandex Kurumsal Mail Hizmeti Ücretli Mi?

Gelin şimdi bu kotaları tek tek inceleyelim

Yandex Mail Kotası Ne Kadar

Gönderim Kotası

Tarayıcı üzerinden mail gönderiyorsanız en fazla 50 kişiye gönderebilirsiniz. Yani https://mail.yandex.com.tr/ adresinden giriş yaptınız ve bir mail gönderiyorsunuz. Alıcılar alanına en fazla 50 e-posta adresi girebilirsiniz.

E-posta programları ile bir mailde aynı anda 35 kişiye gönderebilirsiniz. Microsoft Outlook ve benzeri programlar üzerinden mail gönderirken alıcılar alanına en fazla 35 e-posta ekleyebilirsiniz.

Aynı alan adından bir gönde en fazla 5000 adet mail gönderebilirsiniz. Tüm mail hesaplarınızın bir günde gönderebileceği mail sayısıdır. Yandex.Connect hesabınızda birden fazla alan adı bulunabilir. Böyle bir durumda her alan adı için 5000 mail gönderilebilir.

24 saat içerisinde bir e-posta adresinden en fazla 3000 adet mail gönderebilirsiniz. Bu sınırlama sadece bir e-posta hesabı için geçerlidir. Örneğin 2 adet e-postanız olduğunu düşünelim. Birinden 3000 diğerinden 2000 adet mail gönderebiliyorsunuz.

Alma Kotası

Yandex kurumsal mail hizmetinin herhangi bir alma kotası bulunmuyor. Mail hesaplarınızın her birinin 10 GB disk alanı bulunuyor. Bu alan dolana kadar sınırsız sayıda mail alabiliyorsunuz.

Uzun süredir kullanan biri olarak herhangi bir sorun yaşamadım. Oldukça stabil çalışıyor. Adım adım kurulum ve detaylı bilgi için: Yandex Kurumsal Mail Nasıl Açılır.

2 Cevap

Yorum ekle

Eposta hesabınız yayımlanmayacak. "* "bulunan alanlar doldurulması gereklidir.